Menu Zamknij

Facebook

abi.olsztyn.pl

Bezpieczeństwo informacji Ochrona danych osobowych Kontrola zarządcza Udostępnianie informacji publicznej Archiwizacja Szkolenia stacjonarne i elearningowe
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl udostępnił(a) link.2 dni temu
RODO nałożyło na pracodawców nowe obowiązki. Co ciekawe Polacy coraz bardziej ufają, że pracodawcy chronią ich dane osobowe i nie mały wkład w tę pozytywną zmianę miało właśnie to unijne rozporządzenie.
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl3 dni temu
rośniemy w liczbach:)

6000 upoważnionych do przetwarzania;
2070 zbiorów danych osobowych (procesów);
5483 kont w serwisie szkoleniowym;
11135 szkoleń (w trybie elearningowym);

(stan na dzień 21 maja 2019 r.)
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl udostępnił(a) link.3 dni temu
Kontrola prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich może polegać na ustaleniu, czy w okresie niezdolności do pracy pracownik nie wykonuje innej pracy zarobkowej lub też nie wykorzystuje zwolnienia lekarskiego w sposób sprzeczny z jego celem.
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl udostępnił(a) link.3 dni temu
Kamery mogą być wykorzystywane przez pracodawcę tylko w określonych warunkach, a jeśli już są stosowane, to nie mogą jednocześnie nagrywać dźwięku. Sam monitoring może być wprowadzony tylko pod pewnymi warunkami, a monitorowani pracownicy powinni znać swoje prawa... Nie zawsze jednak ...
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl udostępnił(a) link.4 dni temu
Numery telefonów i adresy e-mail milionów gwiazd Instagrama wyciekło do sieci – przechowywane były w bazie danych, która nie została zabezpieczona hasłem.
abi.olsztyn.pl
abi.olsztyn.pl udostępnił(a) link.4 dni temu
Miliony numerów telefonów i adresów e-mail gwiazd Instagrama wyciekło do sieci. Znajdowały się w bazie danych, która nie została zabezpieczona żadnym hasłem.