Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy na organizowane spotkania online, szkolenia i webinaria.


Wtorkowe Śniadania z RODO

Kalendarz wydarzeń 1

W każdy wtorek, o godzinie 9.00 zapraszamy na nasz kanał YouTube na cykl spotkań na żywo z inspektorem ochrony danych w autorskim cyklu: “Wtorkowe śniadania z RODO”.

Zapisy wszystkich dotychczasowych spotkań również na naszym kanele YouTube.


Szkolenia online o tematyce bezpieczeństwa informacji, ochronie danych osobowych, archiwistycznej oraz kontroli zarządczej.

W każdym tygodniu nasi specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne prowadzą szkolenia online. Tematyka jest szeroka. Szkolenia dedykowane zarówno początkującym, jak i doświadczonym inspektorom ochrony danych, archiwistom oraz koordynatorom kontroli zarządczej.

Kalendarz wydarzeń 2

Szkolenia prowadzimy na naszym kanale YouTube oraz z wykorzystaniem dedykowanej platformy partnera technologicznego naszego cyklicznego Konwentu IOD Warmii i Mazur:

Kalendarz wydarzeń 3

Aktualne szkolenia na naszej stronie.


Konwent IOD Warmii i Mazur (online)

Kalendarz wydarzeń 4

Nasz zespół jest organizatorem pierwszego i jedynego Konwentu inspektorów Warmii i Mazur online pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Prezydenta Miasta Olsztyna oraz Polskiego Radia Olsztyn. Konwent organizujemy dwa razy w roku. Udział w Konwencie jest bezpłatny.


Wideokonferencje

Pozostajemy z naszymi partnerami biznesowymi w stałym kontakcie również w czasie pandemii. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zapewniamy realizację punktu kontaktowego w postaci pokoju wideokonferencyjnego. Aby połączyć się z naszym zespołem wystarczy Internet, kamerka i mikrofon.