Szkolenie: Wdrożenie normatywu kancelaryjno-archiwalnego 33

Szkolenie: Wdrożenie normatywu kancelaryjno-archiwalnego

UWAGA!!!
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje w ramach udziału w szkoleniu bezpłatne wsparcie naszych archiwistów przy wdrożeniu lub aktualizacji normatywu (w tym projekt normatywu, zarządzenia wdrażające, uzyskanie opinii dyr. AP oraz audyt posiadanej dokumentacji składnicy /archiwum).

Cel 

Przygotowanie do wdrożenia lub aktualizacji normatywu kancelaryjno-archiwalnego w jednostce.


Adresaci 

Szkolenie przeznaczone dla pracowników sekretariatów i kancelarii planujących wdrożenie systemu kancelaryjnego lub jego aktualizację.


Agenda 

 1. Zalety i wady systemów kancelaryjnych.
 2.  Jaki system kancelaryjny wybrać?
 3. Instrukcja kancelaryjna z EOD i EZD.
 4. Jednolity rzeczowy wykaz akt.
 5. Instrukcja archiwalna.
 6. Rola i zadania archiwisty zakładowego.

Sposób realizacji szkoleń online:

 • Szkolenie jest realizowane w formie wideokonferencji. 
 • Trener prowadzi zajęcia na żywo. Uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego, mogą zadawać pytania poprzez czat i/lub mikrofon. Szkolący udostępnia swój ekran z materiałami szkoleniowymi.
 • Do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do Internetu, mikrofon / głośniki / słuchawki.
 • Platforma, na której odbywa się szkolenie jest dostępna przez przeglądarkę internetową. Po rejestracji, na podany adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Należy w niego kliknąć, żeby przy jego pomocy móc połączyć się z trenerem oraz innymi uczestnikami szkolenia.
 • Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymają  pocztą elektroniczną, a zaświadczenie o ukończeniu szkolenia może zostać przesłane pocztą lub również na adres email.
 • Maksymalnie pięcioosobowa grupa szkoleniowa.

Cena obejmuje: udział 1 osoby w szkoleniu online, materiały szkoleniowe przekazane w wersji elektronicznej, certyfikat ukończenia szkolenia, miesięczny dostęp do platformy elearningowej zawierającej ponad sto godzin zapisów webinariów, podcastów i innych materiałów szkoleniowych).


Regulamin szkoleń online dostępny jest tutaj.


Zgłoszenia

 1. Wyślij zgłoszenie na adres: kontaktabi.olsztyn.pl. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie rejestracji.
 2. Opłać szkolenie (jeżeli potrzebujesz dokumentu proforma, napisz do nas na adres: kontaktabi.olsztyn.pl), jeżeli nie możesz wykonać płatności przed szkoleniem napisz do nas, odroczymy płatność do 7 dni! Jeżeli korzystasz ze zwolnienia VAT, prześlij stosowne oświadczenie.
 3. Link z dostępem do platformy otrzymasz po odnotowaniu przez nas wpłaty.
 4. Do pokoju wideokonferencyjnego będziesz mógł zalogować się 60 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
 5. Fakturę otrzymasz po zakończeniu szkolenia wraz z certyfikatem jego ukończenia.

Data

październik 05 2021
Expired!

Czas

11:00 - 15:00

Koszt

399,00 zł
Kategoria