Sygnaliści - procedura zgłaszania naruszeń, regulamin zgłoszeń wewnętrznych, procedury zgłoszeń zewnętrznych - szkolenie dofinansowane w 50% ze środków funduszu społecznego. 7

Sygnaliści – procedura zgłaszania naruszeń, regulamin zgłoszeń wewnętrznych, procedury zgłoszeń zewnętrznych – szkolenie dofinansowane w 50% ze środków funduszu społecznego.

Cel 

Celem szkolenia jest przygotowanie do wdrożenia przepisów krajowych na podstawie projektu ustawy z dnia 14.10.2021r. o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa.


Adresaci 

Szkolenie przeznaczone dla najwyższego kierownictwa podmiotów zobowiązanych do stosowania przepisów Dyrektywy 2019/1937 oraz ustawy.


Agenda 

 1. Procedury przyjmowania zgłoszeń (wewnętrznych i zewnętrznych).
 2. Regulamin wewnętrzny (omówienie przykładowego regulaminu).
 3. Działania następcze (od postępowania do zgłoszenia naruszenia organom ścigania).
 4. Niezależne środki komunikacji (systemy dostępne na rynku).

Sposób realizacji szkoleń online:

 • Szkolenie jest realizowane w formie wideokonferencji. 
 • Trener prowadzi zajęcia na żywo. Uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego, mogą zadawać pytania poprzez czat i/lub mikrofon. Szkolący udostępnia swój ekran z materiałami szkoleniowymi.
 • Do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do Internetu, mikrofon / głośniki / słuchawki.
 • Platforma, na której odbywa się szkolenie jest dostępna przez przeglądarkę internetową. Po rejestracji, na podany adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Należy w niego kliknąć, żeby przy jego pomocy móc połączyć się z trenerem oraz innymi uczestnikami szkolenia.
 • Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymają  pocztą elektroniczną, a zaświadczenie o ukończeniu szkolenia może zostać przesłane pocztą lub również na adres email.
 • Maksymalnie pięcioosobowa grupa szkoleniowa.

Cena obejmuje: udział 1 osoby w szkoleniu online, materiały szkoleniowe przekazane w wersji elektronicznej, certyfikat ukończenia szkolenia, miesięczny dostęp do platformy elearningowej zawierającej ponad sto godzin zapisów webinariów, podcastów i innych materiałów szkoleniowych).


Regulamin szkoleń online dostępny jest tutaj.


Zgłoszenia

 1. Wyślij zgłoszenie na adres: kontaktabi.olsztyn.pl. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie rejestracji.
 2. Opłać szkolenie (jeżeli potrzebujesz dokumentu proforma, napisz do nas na adres: kontaktabi.olsztyn.pl), jeżeli nie możesz wykonać płatności przed szkoleniem napisz do nas, odroczymy płatność do 7 dni! Jeżeli korzystasz ze zwolnienia VAT, prześlij stosowne oświadczenie.
 3. Link z dostępem do platformy otrzymasz po odnotowaniu przez nas wpłaty.
 4. Do pokoju wideokonferencyjnego będziesz mógł zalogować się 60 minut przed rozpoczęciem szkolenia.
 5. Fakturę otrzymasz po zakończeniu szkolenia wraz z certyfikatem jego ukończenia.

Data

sty 18 2022
Expired!

Czas

10:00 - 14:00

Koszt

200,00 zł
Kategoria