NIS2 - wielomilionowe kary, audyty za jedyne 30 000 zł, cudowne urządzenia zapewniające cyberbezpieczeństwo, tylko teraz! 7

NIS2 – wielomilionowe kary, audyty za jedyne 30 000 zł, cudowne urządzenia zapewniające cyberbezpieczeństwo, tylko teraz!

Zapraszamy na bezpłatne* webinarium organizowane przez abi.olsztyn.pl Bezpieczeństwo Informacji:

“NIS2 – wielomilionowe kary, audyty za jedyne 30 000 zł, cudowne urządzenia zapewniające cyberbezpieczeństwo, tylko teraz!”

A tak poważnie, jak zwykle ktoś chce kogoś oszukać. Pamiętacie Państwo 2018 rok i panikę przez rozpoczęciem obowiązywania przepisów RODO? Jeżeli nie można wyłudzić kasy na wnuczka, to jest okazja na NIS2, można zarobić. Ale nie możemy dać się zwariować, dlatego też zapraszamy Państwa na webinarium (bezpłatne, a przecież mogłoby być za parę tysięcy złotych), które ma na celu przeprowadzenie egzorcyzmów nad nową epidemią paniki pod nazwą NIS 2.

Odczarowywanie NIS 2 obędzie się 28 lutego w godz. 14:00-14:30 (chociaż może lepiej byłoby o północy).


Sposób realizacji szkoleń online:

  • Szkolenie jest realizowane w formie wideokonferencji (czat na żywo).
  • Do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do Internetu, głośniki / słuchawki.
  • Platforma, na której odbywa się szkolenie jest dostępna jest przez przeglądarkę internetową (z włączoną obsługą JAVA i cookie).

Rejestracja

Cena szkolenia:

100 zł

Ceny szkoleń netto. Do ceny należy doliczyć 23 % VAT albo przesłać oświadczenie o zwolnieniu z VAT. Aby skorzystać z odroczonego terminu płatności (zamiast informacji płatniczej proforma) należy przesłać zamówienia na adres: kontaktabi.olsztyn.pl. Zamówienie powinno zawierać informację o webinarium, liczbę uczestników oraz dane nabywcy i odbiorcy niezbędne do wystawienia f-ry.


Regulamin szkoleń online.

Regulamin szkoleń online


 

Zobacz aktualny kalendarz szkoleń

 

NIS2 - wielomilionowe kary, audyty za jedyne 30 000 zł, cudowne urządzenia zapewniające cyberbezpieczeństwo, tylko teraz! 9

Data

lut 28 2024
Expired!

Czas

14:00 - 14:30

Koszt

100,00 zł
Kategoria
abi.olsztyn.pl Bezpieczeństwo Informacji

Organizator

abi.olsztyn.pl Bezpieczeństwo Informacji
Telefon
+48511793443
Email
kontakt@abi.olsztyn.pl
Strona WWW
https://abi.olsztyn.pl