Porozumienie zawarte!

Porozumienie zawarte! 1

Z dniem 1 maja 2024 r. na mocy porozumienia zwartego pomiędzy abi.olsztyn.pl Bezpieczeństwo Informacji, a stowarzyszeniem Twoje Dane zwiększą się niemal dwukrotnie siły i środki jakimi dysponowały dotychczas oba podmioty.

Od 1 maja otwierają się przed nami nowe możliwości. Nasz zespół powiększa się niemal dwukrotnie dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia, co z jednej strony usprawnia pracę kancelarii, a z drugiej pozwala na dalszy rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia przez młodych prawników, administratywistów i informatyków, pod opieką doświadczonych koleżanek i kolegów naszego zespołu. – powiedziała nie ukrywając zadowolenia Joanna Trzciałkowska, szefowa kancelarii.

Porozumienie otwiera również możliwość udzielania darmowej pomocy prawnej dla wszystkich osób, które walczą o zadośćuczynienie lub odszkodowanie w wyniku naruszeń ochrony danych osobowych. Rozszerzenie zakresu świadczonych usług planowane jest już od czerwca bieżącego roku.

Członkowie Stowarzyszenia Twoje Dane poza zdobywaniem praktyki i doświadczenia niezbędnego w wykonywaniu funkcji inspektora ochrony danych, będą również wykonywać zadania koordynatora kontroli zarządczej oraz pełnomocnika doo spraw systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.